loader
food1

co u nas sŁychać?

Aktualności

W restauracjach Meating Point dużo się dzieje, dynamicznie rozwijamy sieć lokali, rozszerzamy ofertę, bierzemy udział
w rozmaitych kampaniach i akcjach społecznych – o wszystkich działaniach na bieżąco informujemy.

Otwarcie nowej restauracji w Warszawie

2019-07-02

Mamy przyjemność poinformować o otwarciu kolejnej w tym roku restauracji Meating Point. Tym razem otworzyliśmy lokal w biurowcu „Moje Miejsce” przy ul. Dziekońskiego 1.

 Dzięki różnorodności jaką oferuje miasto Warszawa w swoich symbolach i miejscach charakterystycznych, w lokalu będącym młodsza siostrą restauracji mieszczącej się w biurowcu przy ul. Marynarskiej wykorzystaliśmy kolejne elementy charakterystyczne dla Stolicy. W wąskiej przestrzeni nad sofami, na ścianie wykończonej drewnem charakterystycznym dla lokali Meating Point  wkomponowane zostało linearne odwzorowanie bryły Stadionu Narodowego. Ponadto w sąsiedztwie tej „konstrukcji” zostały zaprojektowane i wykonane na zamówienie lampy mające przywoływać na myśl swoim kształtem ptaki w locie.

Restauracja wyróżnia się szerokim, zróżnicowanym menu zawierającym dania mięsne, wegetariańskie, fit, bezglutenowe oraz bez laktozy. Otwarcie nowej restauracji w Warszawie

Otwarcie nowej restauracji w Gdańsku

Otwarcie nowej restauracji w Gdańsku

2019-05-28

Mamy przyjemność poinformować o otwarciu nowej restauracji Meating Point mieszczącej się w budynku Opera Office przy Alei Zwycięstwa 13A. 

W małym lokalu mieszczącym się w centrum biurowym zachowaliśmy klimat morski, w centralnej części lokalu zostały zaprojektowane lampy w oplocie ze sznura żeglarskiego nawiązujące do tematyki marynistycznej. Całość dekoracji dopełnia zieleń, a zapachy pysznej kuchni przyciągają gości z okolicznych biurowców. 


Ponowne otwarcie restauracji po modernizacji

2019-05-06

Po krótkim remoncie ponownie otworzyliśmy naszą restaurację znajdującą się w kompleksie Equal Business Park przy ul. Wielickiej 30 w Krakowie. 

Modernizacja systemu obsługi gości, nowa aranżacja wnętrz oraz najnowsze rozwiązania technologiczne wychodzą naprzeciw potrzebą pracowników kompleksu.

Ponowne otwarcie restauracji po modernizacji

Życzenia Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne

2019-04-19

Zarząd Meating Point pragnie życzyć wszystkim spokojnych, radosnych świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnym gronie.


Otwarcie nowej restauracji w Łodzi

2019-04-17

Mamy przyjemność poinformować o otwarciu nowej restauracji Meating Point mieszczącej się w budynku Ogrodowa Office przy ul. Ogrodowej 8. 

Z historycznej funkcji miasta Łodzi jako centrum przemysłu włókienniczego zaczerpneliśmy koncepcję dla lokalu. Elementy kojarzące się z tym przemysłem zostały przemycone w formie szpul – pełniących funkcje stolików kawowych, szpule dodatkowo owinięto sznurem imitującym włókna. Do historycznej funkcji Łodzi nawiązują również indywidualnie zaprojektowane i wykonane na zamówienie lampy o ażurowej formie mające kształt wrzecionowaty, wkomponowane w przestrzeń nad częścią kawiarnianą. Dodatkowo ściany zostały zapełnione grafikami o tematyce lokalnej – plakaty o mieście Łódź autorstwa Ryszarda Kaji, oraz zdjęcia uzyskane z Narodowego Archiwum Cyfrowego.

Restauracja Meating Point jest formatem z restauracyjnymi daniami i atmosferą w wydaniu samoobsługowym.

Otwarcie nowej restauracji w Łodzi

Dzień kobiet w Meating Point

Dzień kobiet w Meating Point

2019-03-08

W imieniu Zarządu Meating Point z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia.


Otwarcie nowej restauracji w Warszawie

Otwarcie nowej restauracji w Warszawie

2019-01-07

Mamy przyjemność poinformować o otwarciu nowej restauracji Meating Point mieszczącej się w budynku T-Mobile Office przy ul. Marynarskiej 12.

 Jest to nasza pierwsza restauracja ze strefą strEATzone. W odpowiedzi na rosnącą popularność Food Trucków oraz ulicznych fast foodów stworzyliśmy pierwszą, innowacyjną strefę gdzie zabieramy naszych gości w cotygodniową kulinarną podróż do różnych zakątków świata. Strefa wykonana jest w stylu Food Trucka z podłogą imitującą płyty chodnikowe.


Życzenia Świąteczne

2018-12-24

Najlepsze życzenia radosnych, rodzinnych i smacznych świąt oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku 2019 życzy Zarząd Meating Point.

Wesołych Świąt!

Życzenia Świąteczne

Mikołajki w Meating Point

Mikołajki w Meating Point

2018-12-06

Jak co roku w imieniu Św. Mikołaja Zarząd Meating Point miał przyjemność wręczyć prezenty wszystkim pociechom swoich Pracowników.


Otwarcie nowej restauracji w Gdańsku

Otwarcie nowej restauracji w Gdańsku

2018-05-25


Mamy przyjemność poinformować o otwarciu pierwszej restauracji na pomorzu. Nowo otwarty lokal mieści się w biurowcu BCB przy ul. Azymutalnej 11.

 

Przy projektowaniu lokalu bezpośrednio odwołaliśmy się do transportu morskiego wykorzystując drzwi kontenera jako obicie ściany. Gdańska restauracja w specjalnie zaprojektowanym błękitnym jak morze regale eksponuje miniaturowe jachty, lampę „marynarską” wykonaną ze sznura, jak i książki o tematyce morsko- podróżniczej, natomiast całokształt klimatu podkreślają swobodnie zwisające sieci rybackie. Całość dekoracji dopełnia zieleń, a zapachy pysznej kuchni przyciągają klientów 
z okolicznych biurowców


Nowa Restauracja w Krakowie

2018-04-23

Mamy przyjemność poinformować o otwarciu nowej restauracji Meating Point mieszczącej się w budynku Galileo przy ul. Armii Krajowej 18.

Jest to miejsce idealne na lunch w przerwie od pracy, gdzie ze znajomymi zjesz zdrowy i przede wszystkim smaczny posiłek.

Nowa Restauracja w Krakowie

Nowa strona Meating Point właśnie wystartowała!

Nowa strona Meating Point właśnie wystartowała!

2018-03-21

Znajdziecie na niej wszystkie nasze lokale i ich ofertę, wiadomości o promocjach, tygodniach tematycznych i wiele innych cennych informacji. Przebudowaliśmy naszą witrynę internetową tak, aby dobrze się z niej korzystało na urządzeniach mobilnych – teraz w każdej chwili możecie sprawdzić nasze propozycje kulinarne. Jesteśmy dumni z nowej strony i mamy nadzieję, że Wam też się spodoba. Zapraszamy do odwiedzin!