loader
food1

Meating Point zawsze blisko

Catering

Szukasz firmy cateringowej, która kompleksowo zajmie się przygotowaniem organizowanego przez Ciebie eventu firmowego, szkolenia czy uroczystości rodzinnej?
ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ!

fi catering zostało stworzone z myślą o wszystkich, którzy przy wyborze firmy do obsługi wydarzenia, kierują się przede wszystkim profesjonalizmem oraz jakością serwowanych potraw.

Gwarantem sukcesu naszych realizacji są ludzie, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie, z doświadczeniem
kilku, a nawet kilkunastoletnim.

Catering na miarę twoich potrzeb!

DZIAŁ CATERINGU powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów doceniających codzienną ofertę śniadań oraz obiadów serwowanych w naszych Restauracjach. Zajmujemy się zarówno organizacją imprez firmowych (np. bankiety, kolacje Wigilijne, śniadania biznesowe, przerwy lunch-owe) jak również indywidualnych, okazjonalnych (np. Komunie, Chrzciny, urodziny). Realizacja może odbywać się na państwa powierzchni, w przestrzeni otwartej jak również w jednej z naszych Restauracji.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, słuchamy, doradzamy i bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty, które mają wpływ na sukces danej realizacji.

ficatering-kolaz-strona-www.png ficatering-przykladowe-referencje-strona-www-final.png ficatering-dane-kontaktowe-final.png team